PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 608
ocen
7,5 10 1 225608
8,0 27
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

że Szklana pułapka jest jutro na Polsacie.

użytkownik usunięty
Nadienn

Powinni na filmwebie napisać że dziś o 21:40 w polsacie jest Szklana Pułapka 1 częśc z 1988 roku i to jest własnie kłopot czy na filmwebie wiedzą ? bo nie zawsze na tej stronie podają że ten film jest w tv

O widzisz. Z tego co udało mi się zauważyć to FW nie tylko nie podaje kiedy jest dany film, ale czasami gubi się w tych samych filmach robionych w różnych latach (np. Sekretne życie Waltera Mitty z 2013 i 1947 roku), i w produkcjach o podobnych tytułach, choć zupełnie innej tematyce (np. North and South - jedno to XVIII wieczny romans w 4 odcinkach, a drugi to historia wojny secesyjnej w 2 seriach po chyba 6 odcinków).

ocenił(a) film na 8

Czasem pewnie im się nie chce sprawdzać

ocenił(a) film na 8
Nadienn

pod program jest podczepione to
http://www.filmweb.pl/film/Szklana+pułapka-2008-490247

almanda

Kurcze prawdziwy film akcji :P A jaki długi... :P

Szkoda, że nikt nie sprawdza, czy nazwy wklepanych przez nich filmów zgadzają się ze stanem faktycznym w tv.

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Fajnie było znowu obejrzeć, dzienx Polsati!

BostonMan

W sumie dawno oglądałem pierwszą część ale nie przypominam sobie tego co było wczoraj. Także kieruję pytanie do wszystkich, którzy wczoraj ponownie oglądali Die Hard. Mianowicie po scenie gdy Hans wpada na Johna, gadają sobie, później wywiązuje się strzelanina - czy tylko u mnie nie było słychać odgłosów broni palnej? Leciała sama muzyczka, jeszcze było słychać jak szkło się tłucze.

ocenił(a) film na 8
DarthMnich47

Kurcze, ale mi ćwieka zabiłeś - nie zwróciłem na ten moment uwagi. Gdybym dostał ten post przed obejrzeniem skupiłbym się na tej scenie, a tak cholera nie pamiętam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones