PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 608
ocen
7,5 10 1 225608
8,0 27
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Pytam was z czystej ciekawości oczywiście że Bruce Willis wykreował według mnie najlepszą postać kina Akcji lat 80-90 ale gdyby jednak z niej zrezygnował kto waszym zdaniem lepiej nadawał by się do roli policjanta Johna pod uwagę biorę tylko Arnolda i Sylwestra jeśli chodzi o mnie lepiej by chyba pasował Arnie w tamtych latach był w świetnej formie oczywiście Stallone też był niczego sobie ale bardziej do roli policjanta twardziela pasował by Arnold ale i tak Bruce Willis najlepszy teraz czekam na wasze propozycje zapraszam do głosowania.

ocenił(a) film na 10
numer6

tylko Bruce mógł zagrać McLane' a, nikogo innego nie wyobrażam sobie w tej roli, wspomnieni przez ciebie aktorzy Arnold i Sylwek są moim zdaniem zbyt sztywni do tej roli, dziękujmy Bogu że jej nie przyjęli.

ocenił(a) film na 8
Kubeczek_filmaniak

Jakub Wesołowski haha

ocenił(a) film na 8
Kubeczek_filmaniak

Arnie i Sly są świetni, ale Mclane jest tylko jeden ;) nikt nie nadawałby się do tej roli lepiej niż Bruce, patrz chociażby scena ze stopami we krwi w 1 ;) Arnie niepotrafiłby tego zagrać, a Sly nadaje się do poważniejszych ról np. Rocky

użytkownik usunięty
numer6

Nie absolutnie, tylko Bruce :) wyobrażasz sobie Arnolda i yupikayey m.f :):) to musiało by wyglądać komicznie.

ocenił(a) film na 8

bez przesady, bruce (jak powyżej wspomniałem tylko on się nadaje do tej roli) odegrał to znakomicie, ale arnie jak to arnie, z tekstami tego typu radzi sobie jeszcze lepiej :)

ocenił(a) film na 8
numer6

do tej roli żaden mięśniak by nie pasował

ocenił(a) film na 8
yeticzek

nie no weź, przecież Bruce widać, że był niezłym mięśniakiem. nie jak Arnold, oczywiście, ale mimo wszystko, dobrze się prezentował. :)

ocenił(a) film na 8
kiki222

chuderlawy nie był, ale "niezły mięśniak" to przesada :D

yeticzek

powiedział bym że był dobrze wysportowany

ocenił(a) film na 10
numer6

Żaden z nich. Tylko Bruce zmieściłby się do szybu wentylacyjnego :)

ocenił(a) film na 10
Stachu7

Szchwarzenegger by spadł i powiedział "Au!"
idziemy, następna scena! :D

ocenił(a) film na 8
McFlyPL

raczej powiedziałby zaraz was wszystkich r********* po czym poszedłby na 2x frytki i mcchickena

ocenił(a) film na 10
karczewk

Bruce lata z karabinem i napier*ala
Schwarzenegger stoi w miejscu z M60 i rozpier*ala :D

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
numer6

Tylko Willis, trudno nawet wyobrazić sobie inną osobę w tej roli

użytkownik usunięty
numer6

Trudno powiedziec. Powiedzialbym ze trudno sobie wyobrazic kogos innego ale zapewne tylko i wylacznie dlatego ze to wlasnie Willis wcielil sie w ta role i tak zostal zapamietany. Wg mnie schwarzenegger czy Stallone byliby zaduzi. Zbyt masywni. Widzialbym bardziej Gibsona.

ocenił(a) film na 10

Też tak sądze Mel by dał rade

ocenił(a) film na 7
numer6

Z tych dwóch to Arnold - mniej sztuczny jakoś się zdaję.

ocenił(a) film na 8
numer6

Tylko Bruce. Był typowym twardzielem, jego męskość potwierdzała owłosiona klata, na którą moda była jeszcze w latach 80. Arnold i Sly jako barziej typowi mięśniacy z kina akcji byli już wtedy po operacji usuwania owłosienia laserem.

Shiloh

Skąd wiesz że usuwali owłosienie laserem może nie mają /mieli owłosionej klaty.

ocenił(a) film na 8
Ruben_fw

Bo każdemu mężczyźnie rosną, a jeśli nie, to znaczy, że mają jakiś wrodzony defekt fizyczny. Proste.

Shiloh

Mój brat ma gołą klatkę 20 l.

Shiloh

"Bo każdemu mężczyźnie rosną, a jeśli nie, to znaczy, że mają jakiś wrodzony defekt fizyczny". Nie no, Nobel z medycyny. :)

ocenił(a) film na 10
numer6

Moim zdaniem Sylvester Stallone

ocenił(a) film na 10
sss_111

Moim zdaniem z tych dwóch to bardziej by pasował Stallone.Schwarzenegger byłby za duży.Jednak najbardziej pasowałby Gibson.Napewno dobrze by zagrał takiego niezłego świra jakim jest chwilami McLane.Udowodnił to w Zabójczej Broni,że potrafi zagrać ryzykanta.Zdecydowanie Gibson do Szklanej Pułapki.

ocenił(a) film na 7
numer6

Pan Stallone jak nic.

ocenił(a) film na 8
numer6

Willis pasuje bo kazdy sie przyzwyczail i ciezko sobie wyobrazic kogos innego (tak samo jak kogos innego w Rambo czy w Terminatorze itp) ale mysle ze do tej roli pasuje ktos nie koniecznie strasznie silny jak Arnie a bardziej ktos zabawny co rzuci fajnym zartem czy tekstem. mysle ze fajnie w tej roli odnalazlby sie Harrison Ford, Mel Gibson (byli brani pod uwage) i np. Kurt Russell

aosak99

Czasem rola jest jak ulał dla konkretnego aktora - tutaj też tak było. Ale o Kurtcie i Melu też pomyślałem pomimo tytułu tematu ;)
Ostatnio zastanawiałem się jak potoczyła by się kariera Emilio Estevez'a gdyby przyjął rolę w TopGun? - kultowy już dzisiaj film.

numer6

Z tych dwóch bardziej Stallone. Arni jakoś bardziej pasuje mi do otwartych przestrzeni. Aczkolwiek sądzę, ze Gibsom, Harrison Ford czy Cage też by sobie poradzili. Jednak Bruce najlepiej.

użytkownik usunięty
numer6

Stallone jak najbardziej.

ocenił(a) film na 9

don jonson

romano1999

Pasował by albo Richard dean Anderson czyli MacGayver.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones