PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 608
ocen
7,5 10 1 225608
8,0 27
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Willis zwisa na pasku karabinu w szybie , po czym skacze-spada w dół i zawisa rękoma na krawędzi poziomej odnogi szybu ; w następnym ujęciu widać już jak Willis jest w szybie czołgając się - i tu jest ten błąd : człowiek (przynajmniej o tych gabarytach : ok. 180cm wzrostu) nie dałby rady się wgramolić z takiego zwisu do otworu o tak małym przekroju (niewiele większym od niego samego) .
To jedyny (ISTOTNY) błąd jaki znalazłem w tym arcydziele - biorąc pod uwagę filmy sensacyjne ; właściwie jest chyba najlepszy , obok "Tylko dla Orłów" .

Wertyhanow

Wydaje mi się, że jest jeszcze jeden bład. Kiedy Al podjeżdza pod Budynek i kręcie kółka, zniecierpliwiony John próbuje wybic okno krzeslem. Dwóch terrorystów zauważa to i jest powiedziane że John jest na trzydziestym którymś pietrze. Jednak potem kiedy strzele do radiowozu Ala, wyraźnie widac ze jest o wiele niżej, max na 10 piętrze.

ocenił(a) film na 9
zbylu

Przecież to nie McClain strzela do radiowozu! Zresztą po co? Już zwrócił uwagę Ala zrzucając ciało i gdy to zobaczyli terroryści zaczęli napieprzać w gliniarza. Pzdr

Davidoff_Novothny

Wczoraj sobie ten film przypomniałem i to John strzela do Ala w radiowozie .

Wertyhanow

w filmie jest 47 błędów ;) : http://www.moviemistakes.com/film361

Kryszard_2

Hahaha jakie podsumowanie:D
Ja tam po prostu oglądam film, a nie wyszukuję jakieś błędy.

ocenił(a) film na 9
pitusmetallica

Idiotyczny moment to atak SWATu na budynek, kiedy bawią się tym idiotycznym elektronicznym zamkiem w szklanych drzwiach, zamiast zwyczajnie je wyważyć, jak to zrobiono np. w Terminatorze 2 (w akcji Cyberdyne). :P

Juby_

To nie jest "Idiotyczny moment" a komediowe/parodystyczne przedstawienie jednostek specjalnych - w innych filmach ukazanych "na poważnie" ; zwróć też uwagę na "atak" róży (czy też innego kolczastego krzewu) na jednego z twardzieli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones