PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 608
ocen
7,5 10 1 225608
8,0 27
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Dlaczego Karl na końcu próbuje strzelać do McCleana, skoro kiedy zakłądnicy schodzili z dachu wisiał martwy na łańcuchu ??

ocenił(a) film na 9
Kubeczek_filmaniak

To sekret kina;)Nieszukajmy racjonalnosci,gdzie jej nie potrzeba.
Czlowiek po 2-3 mocniejszych kopnieciach nie moglby sie juz ruszyc, ale czarny charakter wytrzyma wszystko, a nawet wiecej:)

ocenił(a) film na 10
Qjaf

daleki jestem od domagania się realizmu od filmów, zwłaszcza sensacyjnych, Szklana pułapka to jeden z moich ulubionych filmów i porostu myślałem że mnie się coś pomyliło (np. że Karl to nie Karl).

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Ekrad

To jest po prostu klimat kina akcji lat 80' :D

ocenił(a) film na 10
ThrashBobek

Dokładnie, jedyny i niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) film na 10
Kubeczek_filmaniak

Sam scena jego cudownego zmartwychwstania było kompletnie niepotrzebna.Wciśnięto ją na siłę tylko po to,żeby czarny policjant(AL) mógł uratować głównego bohatera i przy tym zmazać winne z dawnych lat.
Po co i komu to było potrzebne tego nie wiem :)

użytkownik usunięty
Fabio24

Nawet nie tyle co wine. Chodzlo chyba bardziej o to zeby sie odblokowal i przestal bac ponownie uzywac bron.

Kubeczek_filmaniak

Dokładnie, jak już niektórzy powiedzieli taki właśnie jest klimat kina akcji.. Zgadzam się z tym. A mi się podobała ta scena w której Karl wstaje i celuje w Johna. Taka krótka chwila napięcia pod koniec filmu. Jak oglądałem pierwszy raz to najpierw pomyślałem że to Hans i tak krzyknąłem: "Hans!" A mama mówi: "Nie! Hans przecież nie żyje!" :))

Kubeczek_filmaniak

Najwięksi dranie nigdy nie giną za pierwszym razem :D

Kubeczek_filmaniak

Też mnie to zastanawiało ,jeszcze miał broń musieli coś schrzanić w montażu.

ocenił(a) film na 10
Kubeczek_filmaniak

Z dwojga złego lepiej, że ożywili Karła niż Hansa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones